تعمیرات و خدمات پس از فروش

۹خدمات پس از فروش

حافظ تجهیز افتخار دارد ضمن تهیه بهترین و با کیفیت ترین محصولات زیبایی پوست برای هم میهنان عزیز، خدمات پس از فروش، ( آموزش، تعمیر و تامین قطعات و….) این محصولات را نیز ارائه دهد. شما مصرف کننده گرامی میتوانید در این قسمت با ثبت نام در بخش خدمات پس از فروش، از تمامی خدمات اعم از مشاوره، آموزش، پشتیبانی فنی، تعمیرات از راه دور و تعمیرات در محل، ارسال دستگاه جهت تعمیر و… بهره مند شوید.

لاز به ذکر است حتی اگر دستگاه خود را از جایی دیگر تهیه کرده اید نیز میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید. 

تعمیرات بخش فنی حافظ تجهیز شامل تعمیر انواع دستگاههای زیبایی، انواع لیزرها ( لیزرهای رفع موهای زائد و لیزرهای رفع تتو و خال و…) دستگاه های لاغری و… است

تامین کلیه قطعات، لیزبار، انواع پراب و هندپیس های مورد استفاده، مواد و قطعات مصرفی و… نیز جزیی از خدمات ما محسوب می شود. 

برای ثبت درخواست هر گونه خدمات بر روی  «ثبت تیکت» کلیک کرده و ثبت‌نام کنید.(نکته:اگر از قبل در سایت عضو شده اید و با نام کاربری خود وارد شده اید، ابتدا وارد پروفایل خود شده و بر روی کلید  «خروج از سیستم» کلیک کنید تا از حساب خود خارج شوید. سپس در این صفحه بر روی  «ثبت تیکت» کلیک کرده و دوباره ثبت‌نام کنید) پس از ثبت‌نام میتوانید یک تیکت با موضوع درخواستی خود به بخش مورد نظرتان با اولویت مناسب ارسال نمایید. 

اگر درخواست شما مربوط به محصولات خریداری شده از حافظ تجهیز است در فیلد  «محصولات» میتوانید آنرا مشخص کنید. همچنین در فیلد نوع درخواست هم میتوانید نوع خدمات درخواستی خود را مشخص کنید. 

برای دریافت خدمات بهتر از حافظ تجهیز از یک ایمیل واقعی استفاده کرده و در شرح تیکت نیز شماره تلفن، واتسآپ و یا تلگرام خود را درج نمایید. 

 

ثبت تیکت خدمات پس از فروش      ثبت تیکت

         برای دریافت خدمات از حافظ تجهیز (اعم از آموزش ، تعمیرات و …) در اینجا یک تیکت ثبت نمایید.

 تیکت های من      تیکت های من

        اینجا میتوانید پاسخ تیکت های خود را دریافت و همچنین به تیکتها و درخواست های قبلی خود دسترسی داشته باشید

 

 

 

وبلاگ آموزشی