مدیر سایت 09188879264

کارشناس فروش 09379590122

Search
Generic filters

ارسال محصولات ما بیشتر از طریق پست سفارشی و یا باربری انجام می گیرد بنابراین هزینه های ارسال مطابق با هزینه پست و باربری خواهد بود. هزینه خرید ویژه همانند خریدهای عمده با تعداد بالا جدا محاسبه خواهد شد، همچنین محصولاتی که نیاز به بسته بندی خاص و یا حمل و نقل ویژه دارند نیز دارای هزینه های مازاد می باشد.

هزینه ارسال پستی و یا باربری در شرایط عادی ( تحویل بین ٣ تا ۵ روزه ) مبلغ ۵٠،٠٠٠ تومان محاسبه می گردد و اگر چنانچه تحویل فوری ( کمتر از ٣ روز) را درخواست دهید مبلغ پست پیشتاز و یا کرایه حمل باربری فوری جدا محاسبه می گردد.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

برای تمامی سفارشات عادی لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تمامی هزینه ها ( قیمت خرید و هزینه باربری ) تسویه شوند. اگر چنانچه خریدی خاص با شرایط باربری ویژه صورت گیرد لازم است قبل از خرید با یکی از روشهای تماس ( تماس تلفنی ، واتساپ و یا درگاه چت آنلاین ) با کارشناس فروش تماس و تسویه حساب صورت گیرد.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

توجه:

۱- اگر روز پنجشنبه خرید انجام داده اید زمان تحویل بیش از ٣ روز خواهد بود در دیگر روزهای هفته زمان تحویل ٣ تا ۵ روز است

۲-پس از خرید آنلاین لازم است کد رهگیری را نزد خود نگاه داشته و اگر پس از موعد مقرر کالای خود را تحویل نگرفتید حتما با ما تماس گرفته و کد رهگیری را ارائه دهید.