مدیر سایت 09188879264

کارشناس فروش 09379590122

Search
Generic filters

نور درمانی LED سابقه مشخصی در درمان های پوستی دارد. در ابتدا ناسا از این روش برای انجام آزمایشات درباره رویش گیاهان استفاده کرد و سپس نیروی دریایی ایالات متحده استفاده از آن را در دهه 1990برای کمک به بهبود سریع زخم ها و کمک به بازسازی بافت های آسیب دیده عضلانی آغاز کرد. از آن زمان ، این روش درمانی برای موقعیت های مختلف زیبایی شناسی مورد تحقیق قرار گرفت. به طور عمده این روش برای افزایش کلاژن در بافت ها مورد توجه قرار می گیرد. این امر می تواند پوست شما را صاف کرده و از آسیب دیدگی ناشی ازمواردی نظیر لکه های پیری، آکنه و چین و چروک بکاهد.

مکانیزم 

LED  یا دایود ( لامپ ) درمانی ساطع کننده نور، درمانی برای مراقبت از پوست است که از طول موج های مختلف نور از جمله قرمز و آبی استفاده می کند. متخصصان و یا افراد ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی، از فرکانس های نور قرمز یا آبی براساس شاخص های پوستی و شواهد بالینی برای مراقبت از پوست استفاده می کنند. نور قرمز در درجه اول به منظور کاهش روند پیری پوست و در نتیجه جوانسازی  و نور آبی برای درمان آکنه استفاده می شود.

ایمنی:

روند درمان :

• دستگاه های LED خانگی نیز وجود دارند که دسترسی راحت تری را ایجاد می کنند اما نکته منفی این است که قطعا   نتایج حاصل از این گونه دستگاه ها ممکن است چندان چشمگیر و مشهود نباشند ؛ زیرا استفاده از دستگاه ها، روش های درمانی و حتی نسخه های تخصصی حتما باید تحت نظر یک متخصص مجرب صورت گیرد.

تاثیرات :

نور قرمز

این نور برای درمان اپیدرم که لایه بیرونی پوست است، مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی نور به پوست شما وارد می شود، اپیدرم آن را جذب می کند و سپس پروتئین های کلاژن را تحریک می کند. از نظر تئوری ، کلاژن بیشتر مفهوم نرم و صاف بودن پوست را بیان می کند، که می تواند باعث کاهش خطوط و چین و چروک شود. همچنین تصور می شود که نور LED قرمز باعث کاهش التهاب در هنگام بهبود گردش خون می شود و به همین علت می تواند پوستی درخشنده و سالم تر به ارمغان آورد.

نور آبی

نور آبی  غدد سباسه را هدف قرار می دهد که به آنها غدد روغن نیز گفته می شود. این غدد در زیر فولیکول های موی شما قرار دارند. غدد چربی برای روانکاری پوست و مو و نیز جلوگیری از خشکی آن ها موثر هستند. با این حال، این غدد می توانند بیش از حد فعال شوند و منجر به چربی پوست و آکنه شوند.

بر اساس یک تئوری، نور درمانی با رنگ آبی LED می تواند این غده ها روغنی را هدف قرار داده و فعالیت آن ها را کاهش دهد. همین امر به نوبه خود سبب می شود  جوش های پوستی کمتری مشاهده کنید و نهایتا از زیبایی و آرامش پوست خود لذت ببرید.

طیف آبی همچنین می تواند باکتری های ایجاد کننده آکنه در زیر پوست را از بین برده و به درمان آکنه های شدید مانند کیست ها کمک کند. اغلب اوقات، نور LED آبی همراه با نور LED قرمز استفاده می شود تا به درمان آکنه کمک کند، اسکار و  التهاب را کاهش دهد و اثرات ضد التهابی را تقویت کند. بر اساس یک مطالعه حیوانی در سال 2018 یک منبع معتبر دریافت که LED آبی همچنین می تواند باعث بهبودی سوختگی های درجه سه پوست شود.

حافظ تجهیز افتخار دارد در زمینه نور درمانی، جدید ترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار هم میهنان عزیز قرار داده و با ارائه خدمات پس از فروش، تجربه خریدی لذت بخش برای شما مصرف کننده محترم فراهم نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *